Typy osobowości wg. Bravermana

neuroprzekaźniki

Tamat mojego dzisiejszego wpisu uważam za ciekawy i istotny.
Jakiś czas temu wspólnie z moim przyjacielem zastanawialiśmy się nad pewnymi dolegliwościami i nad tym skąd się one biorą. Wtedy po raz pierwszy usłyszałam o typach osobowości Bravermana. Z początku podchodziłam do tej kwestii sceptycznie, ale im bardziej zagłebiałam się w temat, tym bardziej docierało do mnie, że rzeczywiście istnieje coś takiego, a mój organizm jest tego najlepszym przykładem. Przeczytanie książki  Dr. E. Bravermana „The Edge Effect: Achieve Total Health and Longevity with the Balanced Brain Advantage” skłoniło mnie do wykonania jego testu i do wprowadzenia zmian w żywieniu, dostosowanych do mojego typu osobowości. Efekt był zaskakujący, dolegliwości zaczęły znikać.

Jestem w tej chwili na króciutkim urlopie, ale technologiczne możliwości, jakie dają nam obecne czasy, pozwalają mi nie oddalać się zbyt od Was 😉
Dlatego posłużę się gotowym materiałem, który jest wart przeczytania. Na końcu wpisu link.

Jeśli temat Was zainteresuje i będziecie chcieli  przekonać się, jak to jest u Was, to zapraszam do współpracy. Wspólnie wypełnimy test, który pozwoli określić Waszą naturę, a potem zastanowimy się nad modyfikacją diety, która poprawi Wasze funkcjonowanie.